Fotografie z pogrzebu, obrazki pamiątkowe, oprawa muzyczna, prezentacja multimedialna

Oprawa muzyczna

Uroczystość pożegnania bardzo często bywa uświetniona oprawą muzyczną, czyli wykonaniem utworów na żywo przez artystów muzyków. W zależności od preferencji – instrumentom (np. skrzypce, wiolonczela, trąbka) może towarzyszyć wokal (np. tenor, alt, sopran).

Muzyka i śpiew mogą być wykonane zarówno w kaplicy przedpogrzebowej, na głównej uroczystości pogrzebowej jak i przy grobie. Niektóre utwory mogą być także odtworzone przy grobie z nagłośnienia, które zapewniamy.
Nad grobem najczęściej wykonywane są utwory na trąbkę lub skrzypce.

Prezentacja multimedialna

Dla uświetnienia uroczystości pogrzebowej możemy przygotować prezentację multimedialną o osobie zmarłej.
Prezentacja wyświetlana jest z projektora na ekranie i zwykle składa się fotografii z życia osoby zmarłej. Wyświetlaniu zdjęć może towarzyszyć podkład dźwiękowy.

Prezentacja może być wyświetlona jedynie podczas pożegnania w kaplicy przedpogrzebowej.

Fotografie z pogrzebu

Proponujemy Państwu wykonanie profesjonalnego reportażu fotograficznego z uroczystości pogrzebowych.
Taka pamiątka z pogrzebu okazuje się bardzo cenna i potrzebna najczęściej dopiero po latach. Kiedy już minie największy ból, możemy na spokojnie powspominać uroczystość, a młode pokolenie może zobaczyć nie tylko jej przebieg, ale przede wszystkim zobaczyć zgromadzone razem osoby z całej rodziny.
Fotografie wykonuje doświadczony fotograf, który dyskretnie fotografuje uroczystość i zgromadzone na niej osoby. Zgodnie z życzeniem może być obecny na pożegnaniu w sali lub kaplicy przedpogrzebowej, w kościele i na cmentarzu.
Zdjęcia z pogrzebu udostępniamy w profesjonalnie wykonanym albumie, foto-książce, na płycie CD lub w pamięci pendrive.
Możliwe jest także przygotowanie reportażu wideo z uroczystości.

Obrazki pamiątkowe

Obrazek pamiątkowy do rozdania osobom uczestniczącym w pogrzebie i rodzinie jest wielkości karty kredytowej i zawiera informacje o dacie i miejscu pochówku osoby zmarłej. Na awersie może być umieszczony wizerunek świętego, fotografia osoby zmarłej lub inny obraz.